dolandırıcı ibrahim ve oğuzhan aktay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dolandırılma 1

dolandırılma 1 Empty dolandırılma 1

Mesaj  Admin Cuma Ara. 25, 2009 1:19 pm

İBRAHİM AKTAY...arkadaşlar bende aynı şerefsiz şahıs tarafından dolandırıldım.ben sahibinden.comda onun htc touch viva adlı cihaz ilanını gördüm ve sony ericsson w950iile takas önerdim.bir müddet pazarlık sonucu cihazımın üstüne 40 ytl vermek üzere anlaştık.oğlunun sakaryada okuduğunu dini bütün bir müslüman olduğunu söylüyordu.bana kargoyu yaptığını söyledi.hakkatten bir müddet sonra telefonuma mng kargo alaatin şubesinden adıma kargo yapıldığı mesajı geldi.bende hemen yurt içi kargo konya meram şubesine telefonu ve içine koyduğum 40 ytl yi kargoladım.ben ertesi günü kargoyu bekledim ama bir türlü gelmedi.içime bir kurt düştü.hemen konyayı aradım bana ibrahim aktayın kargoyu verdikten 1 saat sonra kargoyu iptal ettiğini söylediler.ben hemen yurt içi kargo meram şubesini aradım kargoyu durdurun dedim ama kargo çoktan teslim ed,ilmiş.bugün saat 12 de.tam şok yaşadım.hala mng kargo sitesinde benim adıma kargo gözüküyor.eğer anında iptal edildi yazısı olsaydı ben telefonumu kurtaracaktım.şimdi ne yapacağımı bilemiyorum.gönderdiğim telefonun faturası bende var ama adıma değil.hakkımı nasıl arıyacağım bilmiyorum.sahibinden.com yöneticilerine telfon açtım.bana savcılıktan yazı gelirse o kişinin ip numarasından adres tespiti yapacaklırını söylediler.gerçekten çok zor durumda kaldım.bana bu konu için yardımcı olabilecek arkadaşlara sesleniyorrum.ne olur yardımcı olun.çok mağdur durumdayım.bende bu telefonu satıp üniversitede okuyan çocuğuma gönderecektim.biraz kar ediyim derken eldekinden de oldum.site yönetimine ve üye arkadaşlara şimdiden teşekkür eder iy, günler dilerim.saygılarımla..mustafaerhankaya@hotmail.com 05394546707 23/12/2008.

Admin
Admin

http://ibrahimaktay.yetkinforum.com