dolandırıcı ibrahim ve oğuzhan aktay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İBRAHİM AKTAY VE OĞUZHAN AKTAY HORTLADI

2 posters

İBRAHİM AKTAY VE OĞUZHAN AKTAY HORTLADI Empty İBRAHİM AKTAY VE OĞUZHAN AKTAY HORTLADI

Mesaj  Admin Perş. Haz. 28, 2012 9:45 pm

internetten bi kaç mesaj geldi bu kişiler gene dolandırıcılığa başlamış şu sıralar konya meram civarında iş yapıyorlarış ve müslüman edasıyla yaklaşıp güven kazanıyorlarmış aman dikkat..
bu arada sitemizi şikayet etmişler çok defa ama sonuç alamıyorlar

Admin
Admin

http://ibrahimaktay.yetkinforum.com

İBRAHİM AKTAY VE OĞUZHAN AKTAY HORTLADI Empty Geri: İBRAHİM AKTAY VE OĞUZHAN AKTAY HORTLADI

Mesaj  cihan54 Cuma Eyl. 05, 2014 1:32 pm

sayın ibrahim aktay konya karatay ilçesinde ikamet etmektedir ve burada insanları islama dayalı güven kazanıp iyi niyeti suhistimal etmektedir ve ayrıca sahibinden ve gitti gidiyordan kendi adına ait olmayan nick ve kullanıcı bilgileriyle insanlara islam yönünde bilgiler verip kendisinin kesinlikle dolandırıcı izlenimi vermemektedir ben c.ü beni dolandıran ibrahim aktay mustafa aktay cengiz aktay oğuzhan aktay bir çetedir oğuzhan aktay istanbulda ceptelefonu dolandırıcılığı yapmaktadır bu kesin ve gerçek birşedir ben dolandırıldıktan sonra bu bilgilere ulaştım dolandırıcı ibrahim aktay konya karatay ilçesinde yaşamaktadır ve şuan savcılıkta arama emri ile polis tarafından aranmaktadır bu bilgileri insanların resminden teşhis edip polise ve kanuna birşekilde ulaştırmasını ve türk vatan daşı olarak kardeşlerimizin bu şahsa güvenipte dolandırıcılık maduru olmamasını isterim ibrahim aktay azılı ve üstün zekası ile insanları hala dolandırmakta konyadaki yaşayan tc vatandaşları onu teşhis edip polise müracat edip şikayet etmesini temenni ederim şuan hala mevlana ve civarında kurban sayısı çoğalıyor bu şahıs internet aracılığı ile sahibinden.com ve gitti gidiyor.com dan ve insanları iletişim zekası ile dolandırıyor bu kanıtlanmış ve apaçık bir suçtur bu kesinlikle ajansın dikkate alınmasını temenni ederim ki daha çok dolandırılan olmaması niyeti ile ajansınıza bilgi vermekteyim ibrahim aktay TC NO :16361118704 SİCİL NO:3400015513602 VE Oğlu oğuzhan aktay İSTANBUL da dolandırıcılık yapmaktadır . TC:16346119214 konya ajansına bu bilgilerin doğru oldunu kesin bir delille ifade ederim ve polis tarafından aranmaktadır fakat polis suçluyu teşhis edememektedir . Konya/karatay ilçesinde mevlana ve civarlarında hala insanları dolandırmaktadır ...sağ taraftaki ibrahim aktay dır soladaki ben cihan ünal dolandırılan kişidir bu resmin sağtarafındaki ibrahim aktay adlı şasın fotosunun konyadakiş bütün insanların görüp şikayet etmesini dilerimki benim gibi 5 bin tl zarara uğramasın ..ibrahim aktay cep:05536047476 cep:05071544253 oğuzhan aktay:05535149533 cengiz aktay cep:05535344968 mustafa aktay cep:05317873141 Very Happy artık yüzünüz gülsün azkaldı şuan savcı arama emri vermiştir çete çökmek üzzere kardeşlerim bende resimleri ve bütün bilgileri evinin adresine kadar var bilginize ben cihan ünal cep 05447495461 bu konuyla ilgili herşeyi bilmekteyim . . .

cihan54