dolandırıcı ibrahim ve oğuzhan aktay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İ B R A H İ M A K T A Y YAKALANDI..Edit:Şu an serbest

İ B R A H İ M  A K T A Y  YAKALANDI..Edit:Şu an serbest Empty İ B R A H İ M A K T A Y YAKALANDI..Edit:Şu an serbest

Mesaj  mustafae Paz Mart 07, 2010 11:54 pm

EVET ARKADAŞLAR AZILI DOLANDIRICI İBRAHİM AKTAY BUGÜN K.ÇEKMECEDE YAKALANDI.MAĞDUR ARKADAŞLARIN BİLSİNLER.SANIMCA SEFAKOY KARAKOLUNDADIR ŞU AN.BENİ BİLGİLENDİREN MEMUR ARKADAŞLA KONUŞTUM 5 KERE ARANMASI OLDUĞUNU VE EN AZ 10 YIL YATACAĞINI SOYLEDİ......saygılarımla mustafaerhan

mustafae
Misafir

İ B R A H İ M  A K T A Y  YAKALANDI..Edit:Şu an serbest Empty dolandırıcı 08032010

Mesaj  guest Çarş. Mart 10, 2010 10:43 am

Şu ilan ile sahibinden.com da bende 08.03.2010 tarihinde dolandırıldım.

Hikaye burda anlatan diğer arkadaşların hikayesi ile aynı kartsız işlem tc kimlik numarasına iş bankası ile havale. Aradım mng kargoya cihazı verdim yarın elinde olur dedi. Mng yi aradım yok öyle birşey dedi adamı aradım tekrar telefon kapandı. Sahibinden kullanıcı adı Özcan Cihangir telefonu 05415016995 aynı kişimidir acaba sesi genç idi eğer babası ise yakalanan beni oğlu mu dolandırdı yoksa başka biri mi anlayamadım şerefsizler şeytana pabucu ters giydiriyorlar nereye ne diye şikayet edecem onuda anlamadım elimde yanlızca bir telefon numarası ve sahibinden.com daki ilan var.

guest
Misafir

İ B R A H İ M  A K T A Y  YAKALANDI..Edit:Şu an serbest Empty Geri: İ B R A H İ M A K T A Y YAKALANDI..Edit:Şu an serbest

Mesaj  ya?ar Çarş. Haz. 30, 2010 8:44 am

:S

ya?ar
Misafir

İ B R A H İ M  A K T A Y  YAKALANDI..Edit:Şu an serbest Empty Geri: İ B R A H İ M A K T A Y YAKALANDI..Edit:Şu an serbest

Mesaj  yarasama Ptsi Eyl. 20, 2010 10:20 am

bilgi paylasımı bölümüne bakınız lütfen

yarasama
Misafir

Mesaj  D?kkat Cuma Ekim 22, 2010 9:57 pm

yakalanma konusunda hala bir netlik yoktur sahibinden.com dan get dışında alışveriş yapmayın ibrahim aktay ismine de lütfen dikkat

D?kkat
Misafir

İ B R A H İ M  A K T A Y  YAKALANDI..Edit:Şu an serbest Empty adamlar şu an dışarda ve dolandırmaya devam ediyor

Mesaj  Admin Çarş. Tem. 04, 2012 5:37 pm

kimseyle get gibi güvenilir işlemler harici telefon alışverişi yapmayınız

Admin
Admin

http://ibrahimaktay.yetkinforum.com