dolandırıcı ibrahim ve oğuzhan aktay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

oğuzhan aktay

2 posters

oğuzhan aktay Empty oğuzhan aktay

Mesaj  SEYMEN51 Paz Ara. 27, 2009 11:17 pm

Oğuzhan aktay ın tc sinide sorgulattırdım fakat yaş küçüklüğü nedeniyle bişey çıkmıyor.
bunlar bir şebeke veya bir mafya istediklerinin adına kimlik oluşturuyorlarsa.Kim bilir kaç tane kimlik le kaç yüz kişiyi dolandırdılar Sad

SEYMEN51
Misafir

oğuzhan aktay Empty Geri: oğuzhan aktay

Mesaj  Admin Ptsi Ara. 28, 2009 10:44 pm

16 yaşını geçtiği için babası 9 yerse kendi üçte birini yer cezanın 3 yıl yani..savcı arkadaşım kararlı bu sefer bi kaç şikayet daha varmış bunlarla ilgili ben dolandırılan diğer arkadaşların dava numaralarınıda toplayıp vercem arkadaşa.. bu arada kimlikleri de gerçek kimlikleri onuda öğrendim savcıdan paramı göndermezse yanacak çocuk daha gençte ama kendi bilir ona yılbaşına kadar süre verdim.

Admin
Admin

http://ibrahimaktay.yetkinforum.com

Mesaj  YarasaMan Çarş. Ara. 30, 2009 10:10 am

yahu daha genç falan diyorsun bıraz daha zorlasan affedeceksın... sucun kucugu buyugu olmaz suc suctur yapan 5 yasındada olsa 70 yasındada olsa yasal olmayan birşey yapmıstır. bu kisi benım 310 tl zarara soktugu gibi aynı zamanda dini duygularımı suistimal ederek ödenmesi güç çok fazla manevi zarara uğratmıştır.

YarasaMan

Mesaj  Admin Çarş. Ara. 30, 2009 10:38 pm

takipsizlik çıkmaması için aslında kamu davası yerine kendimiz açsak kesin kazanırız ve mahkemeyede gelmek zorunda kalacak en kötü çıkışta çökeriz ama dava masraflarıu var bölüşürüz diyosanız bana uyar kelle başı 25 düşer avukat arkadaşlar var ona gerek yok.

Admin
Admin

http://ibrahimaktay.yetkinforum.com