dolandırıcı ibrahim ve oğuzhan aktay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dolandırılma 3

dolandırılma 3 Empty dolandırılma 3

Mesaj  Admin Cuma Ara. 25, 2009 1:50 pm

iş işten geçince bir araştırma yaptım ve forumda ibrahim aktay adında bir dolandırıcı varmıi Arkadaşlar sanırım aynı şahıs benide dolandırdı lütfen dikkat edin tek değişiklik bendeki adı oğuzhan aktay yani bu şerefsiz sanırım oğlunuda kullanan biri çinkü bana olunun istanbulda okuduğunu ve gönderdiğim telefonun onun alacağını söyledi kargodan teslim alan kişi oğuzhan aktay. kişiyle takasa girdim bana bir kutu içine sıkıştırılmış kağıtlar ve bir adet batarjası olmayan ekranı kırık bir telefon göndermiş saat daha 8.50 de gönderdiğim kargoya koştum iptal işlemini yapın dedim tamam yaptık dediler fakat garanti olsun diye istanbul mng yi de aradığımda daha erkenden gelip kargo araçtan iner inmez kargoyu aldığını öğrendim ve şok oldum lütfen dikkat. Bu konuda lütfen kaldırılmasın daha önceki konu kaldırılmış ve benim hiç haberim olmadı konuya denk gelseydim belki kurtarabilirdim telefonumu

Admin
Admin

http://ibrahimaktay.yetkinforum.com

dolandırılma 3 Empty abdullah konak adındaki

Mesaj  slim Paz Kas. 14, 2010 9:20 am

selamlar, sahibinden.com aracılığıyla takasta anlaştığım telefonu göndermedi.. memleket dolandırıcı kaynıyor resmen..

slim
Misafir

dolandırılma 3 Empty yanlış anlama

Mesaj  slim Paz Kas. 14, 2010 8:50 pm

abdullah konak cihazımı tarafıma ancak ulaştırdı günahını aldık bir yanlış anlama oldu. temiz dürüst biridir kendisi.. sadece bir yanlış anlama o kadar..

slim
Misafir