dolandırıcı ibrahim ve oğuzhan aktay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dolandırılma 4

dolandırılma 4 Empty dolandırılma 4

Mesaj  Admin Cuma Ara. 25, 2009 1:35 pm

İbrahim Aktay adlı şahısla son irtibatım şöyle oldu;
Sahibinden.com aracılığıyla bu kişiye eposta attım farklı bir nikcte ve kişinin tl istedim konuşalım telefonunuza talibim dedim.O da verdi..Bende oldu 2 telefon.Sonra aradım şahsı dedi kimsiniz?
Bende dedim nasıl rahat yaşıyorsunuz kul hakkı değil mi bu dedim.Bana ne dediğinizi anlamıyorum olayı anlatın dedi.
Anlattım.Dedi ki bundan haberim yok sanırım oğlum yapmış bu işi.Ben onu arar hallederim telefonunuzuda paranızıda yollarım dedi.Mecbur inandık.Oğlunun telini verdi.Aradım 2 kere çaldı kapadı telefonu.Tekrar adamı aradım,şu anda bende ona ulaşamıyorum ama bunu halledeceğim merak etmeyin dedi.1 hafta sonunda ancak telefonunu açtı yine dedim ne oldu.Telefon ortalıklarda yok 2 gün içinde yenisini alır yollarım dedi.2 gün sonra aradım açmadı 1-2 gün sonra aradım açtı.Neden açmıyorsunuz dedim.Kurban kesiyorduk dedi.O kurbanında mı hiç hüssühürmeti yok neden yollamıyorsunuz telefonumu paramı olsun ver dedim.200 tl verecegını soyledı ertesı gun yatıracagım soz dedı.Ama ertesi gun dahıl artık telefonları açmıyor hep meşgul.!Bu arada facebooktan araştırmalarımla oğluna ulaşmıştım ve onunlada konuştum babasının adını kullanarak dolandırıcılık yaptıgını söyledıı babasına bunu soyledıgımde bacaklarını kırarım onun yalan soyluyor dedı....Kime inanacagım hepsi boş bu devlettende birşe cıkmaz!

Admin
Admin

http://ibrahimaktay.yetkinforum.com